01-07-2021
Benzine
Automaat
62.108 km
1.332 cc
5 l/100km
01-07-2021
Benzine
Automaat
62.108 km
1.332 cc
5 l/100km
| Kenteken | L-539-NH Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | CLA 180 |
| Tellerstand |
62.108 km, op 17-09-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 180 Business Solution 1eEigenaar |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
F2CLA
|
| RDW variant |
33H9T2
|
| RDW uitvoering |
FZAA150A
|
| RDW handelsnaam |
CLA 180
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1912*08 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
123 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 216 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 470,00 x 186,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1325 kg
|
| Massa rijklaar |
1945 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1945 kg
|
| Laadvermogen | 620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 14-03-2027 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Onderhoudsinterval | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Interieurfilter | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Luchtfilter | 75.000 km / 36 maanden |
| Motorolie | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Olie, automatische transmissie | 125.000 km |
| Oliefilter | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| Bougie | 75.000 km / 36 maanden |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| 1e eigenaar |
| Accident Avoidance System |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Dodehoek detector |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijassistentiepakket |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Verlaagde carrosserie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.