16-07-2021
Benzine
Handgeschakeld
110.827 km
999 cc
5 l/100km
16-07-2021
Benzine
Handgeschakeld
110.827 km
999 cc
5 l/100km
| Kenteken | L-252-PL Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | POLO |
| Tellerstand |
110.827 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.0 TSI R-Line Edition - Carplay, Clima, Adapt. Cruise |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AW
|
| RDW variant |
ABDLAC
|
| RDW uitvoering |
FM5FM5DF008N2VR24BI1
|
| RDW handelsnaam |
POLO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1783*25 |
| Tellerstand |
110.827 km, op 22-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
121 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Afmetingen | 405,00 x 175,00 x 143,00 cm |
| Ledig gewicht |
1063 kg
|
| Massa rijklaar |
1163 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1620 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 03-12-2027 |
| 100% Dealeronderhouden |
| ABS |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbag, zijdelings voor 2x |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning, automatisch |
| Android Auto |
| Apple CarPlay |
| ASR Anti doorslip regeling |
| Audiosysteem |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrole |
| Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar |
| Bluetooth carkit |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels in kleur van carrosserie |
| Centrale deurvergrendeling, afstandbediend |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakspoiler |
| Dealeronderhouden |
| Deelb. achterbank (ongelijke delen) |
| EBD |
| El. verstelbare spiegels, verwarmd |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| ESP |
| Extra getint glas achter |
| Gordijn/hoofd airbags achter |
| Gordijn/hoofd airbags voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen Stuur |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16 inch |
| Middenarmsteun |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Park control achter |
| Park control voor en achter |
| Radio DAB |
| Schakelpook leer |
| Start en Stop systeem |
| Startonderbreking |
| Stuurbekrachtiging, snelheidsafhankelijk |
| USB aansluiting |
| Verstelbaar stuur |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.