27-12-2016
Benzine
Automaat
120.602 km
1.598 cc
6 l/100km
27-12-2016
Benzine
Automaat
120.602 km
1.598 cc
6 l/100km
| Kenteken | KZ-526-B Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 3008 |
| Tellerstand |
120.602 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.6 e-THP Allure |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
M
|
| RDW variant |
4
|
| RDW uitvoering |
5GZW-C1F000
|
| RDW handelsnaam |
3008
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0534*01 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte v. |
| Omschrijving defect | De voedingsaansluiting van de startmotor is mogelijk verkeerd geplaatst. Hierdoor kan de voedingsaansluiting in contact komen met een motor onderdeel. |
| Materiële gevolgen | Kortsluiting met kans op brand. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de bedrading controleren en indien nodig herstellen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De brandstofleidingen onder het voertuig zijn onjuist gemonteerd. Hierdoor is er onvoldoende ruimte tussen de brandstofleidingen en de onderplaat. Als gevolg hiervan kunnen de brandstofleidingen doorslijten. |
| Materiële gevolgen | Brandstoflekkage. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de brandstofleidingen controleren en voorzien van een extra bescherming. Indien nodig worden de brandstofleidingen vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
129 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 445,00 x 184,00 x 162,00 cm |
| Ledig gewicht |
1275 kg
|
| Massa rijklaar |
1950 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1950 kg
|
| Laadvermogen | 675 kg |
| Trekgewicht geremd | 1550 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 27-12-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Hill hold-functie |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.