01-06-2023
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
64.598 km
2.488 cc
1 l/100km
01-06-2023
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
64.598 km
2.488 cc
1 l/100km
| Kenteken | KJX-34-G Switch kenteken |
| Merk | Ford |
| Model | Kuga |
| Tellerstand |
64.598 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine / benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | ZWART (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Tint | Donker |
| Uitvoering | 2.5 PHEV ST-Line X |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*2188*13 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 165 kW |
| Vermogen elektromotor | 97 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 14,40 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 56 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,60 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 15,80 kWh/100km |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 463,00 x 188,00 x 169,00 cm |
| Massa rijklaar |
2320 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 57 liter |
| Laadvermogen | 576 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 01-06-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Geluidsisolerend glas |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampreiniging |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Side-skirts |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Winter-pack |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.