21-09-2017
Benzine
Handgeschakeld
105.000 km
999 cc
4 l/100km
21-09-2017
Benzine
Handgeschakeld
105.000 km
999 cc
4 l/100km
| Kenteken | KJV-17-G Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | POLO |
| Tellerstand |
105.000 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | ZWART (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.0 TSI Beats 95PK|LED|Clima|Stoel verw|Carplay|PDC| |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1783*00 |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 405,00 x 175,00 x 145,00 cm |
| Massa rijklaar |
1610 kg
|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 31-10-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Executive-pakket |
| Extra getint glas |
| Hoofdsteunen actief |
| Koplampen adaptief |
| LED-lichtpakket |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| Licht en zicht-pakket |
| Metallic lak |
| Mistlampen adaptief |
| Multifunctioneel lederen stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie full map |
| Parkeer-assistent |
| Parkeer pakket |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Radio |
| Radio CD-speler |
| Regensensor |
| Sportstoelen |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Winter-pakket |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.