04-06-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
83.797 km
1.598 cc
Onbekend
04-06-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
83.797 km
1.598 cc
Onbekend
| Kenteken | KJS-71-G Switch kenteken |
| Merk | Hyundai |
| Model | Tucson |
| Tellerstand |
83.797 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Phantom Black Pearl (PAE) (zwart) |
| Uitvoering | 1.6 T-GDI PHEV Premium Sky 4WD |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand |
83.797 km, op 28-05-2026
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Door een mogelijke fout in de software van de Hybride Control Unit kan het voorkomen dat het voertuig alleen op de elektromotor kan rijden zonder dat de brandstofmotor aanslaat om de Hoog Voltage batterij te laden. |
| Materiële gevolgen | Hoewel het niet inschakelen van de brandstofmotor wordt aangegeven met een waarschuwingslampje, zou de aandrijving van het voertuig ongewenst uit kunnen vallen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Er wordt dan verbeterde software geinstalleerd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0252 240340 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Massa rijklaar |
2415 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 42 liter |
| Laadvermogen | 622 kg |
| Trekgewicht geremd | 1350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteruitrij assistent |
| Airco (automatisch) |
| Airco separaat achter |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audio installatie premium |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| file assistent |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| Kunstlederen bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Phantom Black Mmica |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Spraakbediening |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledige onderhoudshistorie beschikbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.