07-04-2022
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
35.586 km
1.580 cc
Onbekend
07-04-2022
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
35.586 km
1.580 cc
Onbekend
| Kenteken | KJP-28-K Switch kenteken |
| Merk | Kia |
| Model | Niro |
| Tellerstand |
35.586 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine / benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | GRIJS (grijs) |
| Uitvoering | 1.6 GDi PHEV JBL ACC dealer onderhouden |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
DE
|
| RDW variant |
C5P21
|
| RDW uitvoering |
D61AY1
|
| RDW handelsnaam |
NIRO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1139*12 |
| Omschrijving defect | De printplaat (PCB) in de Hydraulic Clutch Actuator (HCA) kan vervuild raken met vloeistof. |
| Materiële gevolgen | Een met vloeistof vervuilde printplaat kan leiden tot een elektrische kortsluiting, wat mogelijk kan resulteren in een brand in het motorcompartiment. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal het onderdeel inspecteren en zo nodig vervangen. Daarnaast wordt door de Kia-dealer een andere zekering geplaatst. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0888 542 542 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Massa rijklaar |
2000 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 43 liter |
| Laadvermogen | 506 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 07-04-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise control adaptief |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| JBL Sound |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rookvrij |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Start/stop systeem |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Verkeersbord detectie |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.