26-04-2023
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
99.283 km
999 cc
Onbekend
26-04-2023
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
99.283 km
999 cc
Onbekend
| Kenteken | KJN-49-R Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF |
| Tellerstand |
99.283 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine / benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | GRIJS (grijs) |
| Uitvoering | 1.0 eTSI Life Bns Adaptive cruise | PDC | digitaal dashboard | CarPlay | Navigatie |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
CD
|
| RDW variant |
ACDLAAX0
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW005N4BISON1V
|
| RDW handelsnaam |
GOLF
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Velours |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2014*21 |
| Vermogen totaal | 81 kW |
| Afmetingen | 429,00 x 179,00 x 148,00 cm |
| Massa rijklaar |
1810 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 45 liter |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Soort bekleding | Velours |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-04-2027 |
| aanhanger assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| actieve noodgeval assistent |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Assistentie Pakket |
| Automatische Airco |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centr. deurvergr. afst.bediening |
| Centr. deurvergr. handbediening |
| Centr. deurvergrendeling afst.bed. |
| Centr.vergrendeling |
| centrale airbag voor |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektr. buitenspiegels |
| Elektr. ramen voor + achter |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Keyless start |
| Kleur grijs |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelpaddles |
| Sfeerverlichting |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur hoogte verstelb. |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Velours bekleding |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.