28-06-2017
Benzine
Automaat
104.642 km
1.591 cc
8 l/100km
28-06-2017
Benzine
Automaat
104.642 km
1.591 cc
8 l/100km
| Kenteken | KJL-31-J Switch kenteken |
| Merk | KIA |
| Model | SPORTAGE |
| Tellerstand |
104.642 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 T-GDI 4WD GT-Line First Edition / PANO |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
QLE
|
| RDW variant |
F5P44
|
| RDW uitvoering |
D71ZZ1
|
| RDW handelsnaam |
SPORTAGE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*3144*03 |
| Omschrijving defect | Het ABS/ESC -systeem van het voertuig kan mogelijk uitvallen. |
| Materiële gevolgen | Het voertuig kan mogelijk anders dan verwacht reageren op de bediening van het rempedaal. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak bij de Kia dealer te maken om het relais van de regeleenheid te laten vernieuwen en, indien nodig, de besturingssoftware te laten updaten |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0346 753 805 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 448,00 x 186,00 x 164,00 cm |
| Ledig gewicht |
1509 kg
|
| Massa rijklaar |
2190 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2190 kg
|
| Laadvermogen | 681 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 31-07-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| acher stoelen verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Houten versnellingspook |
| Keyless Entry |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED mistlampen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map |
| Parkeersensor achter |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Voor stoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.