14-03-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
42.503 km
1.598 cc
Onbekend
14-03-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
42.503 km
1.598 cc
Onbekend
| Kenteken | KGS-37-K Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 3008 |
| Tellerstand |
42.503 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.6 HYbrid 225 Allure Pack Business |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
M
|
| RDW variant |
4
|
| RDW uitvoering |
DGLU-C11000
|
| RDW handelsnaam |
3008
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0534*27 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 132 kW |
| Vermogen elektromotor | 81 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 13,20 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 59 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 0 kW |
| Verbruik gemiddeld | 16 kWh/100km |
| Tellerstand |
42.503 km, op 29-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Ledig gewicht |
1738 kg
|
| Massa rijklaar |
2290 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 43 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2290 kg
|
| Laadvermogen | 552 kg |
| Trekgewicht geremd | 1250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 14-03-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless start |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeerhulp achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Peugeot Connect NAV |
| Peugeot Connect SOS |
| Radio |
| RDW-leges |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rookvrij |
| Speciale vernismetaallak M6N9 Blanc Nacré of M6SM Bleu Vertigo |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.