31-03-2021
Elektrisch en benzine
Handgeschakeld
34.366 km
999 cc
4 l/100km
31-03-2021
Elektrisch en benzine
Handgeschakeld
34.366 km
999 cc
4 l/100km
| Kenteken | K-952-ZH Switch kenteken |
| Merk | FIAT |
| Model | FIAT 500 |
| Tellerstand |
34.366 km, op 02-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Rood |
| Type lak | Metallic |
| Tint | Normaal |
| Uitvoering | 1.0 Hybrid Star | Apple/Android CarPlay | Climate Control |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| RDW type |
312
|
| RDW variant |
AYD1B
|
| RDW uitvoering |
E25M
|
| RDW handelsnaam |
FIAT 500
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0064*56 |
| Vermogen totaal | 51 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
121 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 14 seconden |
| Afmetingen | 357,00 x 163,00 x 149,00 cm |
| Ledig gewicht |
955 kg
|
| Massa rijklaar |
1360 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 35 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1360 kg
|
| Laadvermogen | 405 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 31-03-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| DAB |
| Elektrisch bedienbare kap |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Lichtmetalen velgen 15" |
| metaalkleur |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor achter |
| Radio |
| Start/stop systeem |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.