08-01-2021
Diesel
Handgeschakeld
27.428 km
2.179 cc
7 l/100km
08-01-2021
Diesel
Handgeschakeld
27.428 km
2.179 cc
7 l/100km
| Kenteken | K-803-HV Switch kenteken |
| Merk | KNAUS |
| Model | R11 |
| Tellerstand |
27.428 km, op 10-03-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Uni |
| Uitvoering | Platinium Selection 165PK 2021 ORG. NL. GELEVERD NIEUWSTAAT |
| Carrosserievorm | Overig |
| RDW type |
KYL/1
|
| RDW variant |
R11
|
| RDW uitvoering |
11D77DCMPCR4
|
| RDW handelsnaam |
R11
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2023*01 |
Vaak zijn terugroepacties al reeds uitgevoerd, maar dubbelcheck altijd wanneer je het niet zeker weet. Terugroepacties zijn voor jou kosteloos.
| Omschrijving defect | Het storingslampje (MIL) gaat mogelijk niet branden als het diagnosesysteem van de Selectieve Katalytische Reductie (SCR) en/of het dieselroetfilter (DPF) defect raakt nadat er een foutcode is opgetreden. |
| Materiële gevolgen | Verhoogde uitstoot zonder dat de bestuurder wordt geinformeerd. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de motorregelmodule updaten. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
186 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7.4 l/100 km
|
| Afmetingen | 703,00 x 220,00 x 285,00 cm |
| Ledig gewicht |
2750 kg
|
| Massa rijklaar |
3500 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3500 kg
|
| Laadvermogen | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 171 à € 180 per maand |
| Bijtelling | Onbekend |
| 12Volt aansluiting |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm klasse 1 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Armsteun |
| Audio-installatie |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Carkit |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling |
| Comfortstoel |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Middenarmsteun voor |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Zonnescherm |
| ASR |
| Lichtmetalen velgen |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de KNAUS op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.