Onbekend
Elektrisch
Automaat
150 km
Onbekend
Onbekend
Onbekend
Elektrisch
Automaat
150 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | JZT-06-N Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | INSTER |
| Tellerstand |
150 km, op 24-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | EVOLVE SKY + WINTER PACK 49 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
AX1
|
| RDW variant |
F4E22
|
| RDW uitvoering |
E11BZ1
|
| RDW handelsnaam |
INSTER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2018/858*00225*01 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 84 kW |
| Vermogen elektromotor | 84,50 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 49 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 46,55 kWh |
| Actieradius (geschat) | 293 km |
| Actieradius zomer | 267 km |
| Actieradius winter | 230 km |
| Actieradius zonder range extender | 360 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 4,45 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 85,07 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 100 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,39 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 480,40 km/h |
| Verbruik geschat | 18,46 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 15,10 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 18,17 kWh/100km |
| Verbruik winter | 21,77 kWh/100km |
| Catalogusprijs |
€ 29.920
|
| Bruto BPM |
€ 687
|
| Import auto | Nee uit Nederland |
| Bouwjaar | 2026 |
| Registratie datum goedkeuring |
27-02-2026
|
| Tellerstand |
150 km, op 24-05-2026
|
| Oordeel |
Niet geregistreerd
|
| Toelichting |
Niet geregistreerd
|
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 383,00 x 161,00 x 158,00 cm |
| Ledig gewicht |
1328 kg
|
| Massa rijklaar |
1745 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1745 kg
|
| Laadvermogen | 417 kg |
| Wegenbelasting | € 47 à € 51 per maand |
| Bijtelling | 18 % |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur wit |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Luxe interieur afwerking |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm klein |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel met neerklapbare leuning |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schuif-/kanteldak |
| Sfeerverlichting |
| Side-skirts |
| Spraakbediening |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Vehicle-to-load |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtepomp |
| Winter-pack |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.