27-03-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
39.025 km
1.598 cc
1 l/100km
27-03-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
39.025 km
1.598 cc
1 l/100km
| Kenteken | JZF-52-X Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 3008 |
| Tellerstand |
39.025 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 HYbrid4 300 GT-Line |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
M
|
| RDW variant |
4
|
| RDW uitvoering |
5GBU-C12000
|
| RDW handelsnaam |
3008
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0534*25 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 220 kW |
| Vermogen elektromotor | 164 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 13,20 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 63 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 0 kW |
| Verbruik gemiddeld | 16,50 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De laadkabel kan oververhit raken door een onjuist gekalibreerde temperatuursensor. |
| Materiële gevolgen | Een verhoogde kans op brand tijdens het laden. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de productiedatum van de laadkabel controleren en indien nodig de laadkabel vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 27-03-2027 |
| 360 graden camera |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptive Cruise control |
| Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling |
| Airbag(s) |
| Airbag(s) front |
| Airbag(s) front + zij |
| Airbag(s) front + zij + overige |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco met elektronische regeling |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Andere dakkleur |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Comfort stoelen |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| DAB+ |
| Dagrijverlichting |
| Dakrailing |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Digitale Cockpit |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| El. bedienbare ramen achter |
| El. bedienbare ramen voor |
| El. inklapbare buitenspiegels |
| El. verstelbare buitenspiegels |
| Electronic Climate control |
| Elek pakket |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Full-LED koplampen |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| Handsfree bluetooth |
| Hill hold |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless entry/start/stop |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Metallic lak |
| Microvezel interieurdelen |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia systeem |
| Navigatie |
| Navigatie D.M.V. Apple Carplay |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Panoramadak (el. te openen) |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Radiovoorbereiding |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelflippers |
| Schuif-/kanteldak |
| Speciale kleur |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vermoeidheidsherkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.