20-02-2026
Elektrisch en benzine
Automaat
3.690 km
1.998 cc
Onbekend
20-02-2026
Elektrisch en benzine
Automaat
3.690 km
1.998 cc
Onbekend
| Kenteken | JXK-30-V Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X3 30E XDRIVE |
| Tellerstand |
3.690 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Sophistograu Brillianteffect metallic (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Tint | Donker |
| Uitvoering | 30e xDrive M Sportpakket Comfort |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
G3XN
|
| RDW variant |
65GP
|
| RDW uitvoering |
BAB50000
|
| RDW handelsnaam |
X3 30E XDRIVE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00409*06 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 220 kW |
| Vermogen elektromotor | 135 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 22,70 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 90 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 23,10 kWh/100km |
| Tellerstand |
3.690 km, op 26-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 20-02-2030 |
| 21 inch LM Aerodynamic (Styling 910) Bicolor |
| Actieve voetgangersbescherming |
| Active Guard: botswaarschuwing met city-remfunctie |
| Adaptief onderstel |
| Adaptieve LED koplampen |
| Akoestische waarschuwing voor voetgangers |
| Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) |
| Ambiance verlichting |
| Automatische 3-zone airconditioning |
| Bandenspanningsweergavesysteem |
| BMW Iconicsounds Electric |
| BMW Individual interieurlijsten Magnolia Edelhoutuitvoering |
| BMW Individual Leder 'Merino' Amber/ Atlasgrau |
| BMW Live cockpit professional |
| BMW Teleservices |
| Comfort Access |
| Comfort Pack |
| Curved Display |
| DAB-tuner |
| Draadloos oplaadstation |
| Driving assistant |
| Driving Assistant Plus |
| Elektrisch verstelbare lendensteun voor bestuurder en passagier |
| Elektrisch verstelbare stoelen |
| Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit |
| Fabrieksgarantie |
| Glazen panoramadak |
| Handbediende zonneschermen voor achterportierramen |
| HiFi System Harman Kardon |
| Intelligent Emergency Call |
| Interieurcamera |
| Kilometertacho |
| Laadaansluiting AC (wisselstroom) laden |
| M Aerodynamicapakket |
| M Hemelbekleding in Anthrazit uitgevoerd |
| M Sport Interieurpakket |
| M Sportpakket |
| M Sportstuurwiel met leder bekleed |
| Parking Assistant Professional |
| Personal eSIM |
| Premium Pack |
| Professional Pack |
| Raamomlijsting M hoogglans Shadow Line |
| Scheidingsnet tussen bagageruimte en achterbank |
| Service Inclusive - 5 jaar/100.000 km |
| Sophistograu Brillianteffect metallic |
| Sportstoelen voor |
| Steptronic transmissie met schakelpaddles aan het stuurwiel |
| Stoelventilatie voor beide voorstoelen |
| Stuurwielrand verwarmd |
| Travel en Comfort System |
| Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel |
| Variable Sport Steering |
| Verlengde Garantie - 3 jaar |
| Verwarmde stoelen voor en achter |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.