02-05-2019
Benzine
Handgeschakeld
55.151 km
999 cc
5 l/100km
02-05-2019
Benzine
Handgeschakeld
55.151 km
999 cc
5 l/100km
| Kenteken | JNH-33-S Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Tellerstand |
55.151 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.0 MPI Trendline |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AW
|
| RDW variant |
ABDFNB
|
| RDW uitvoering |
FM5FM5DF010N2VR27CP1
|
| RDW handelsnaam |
POLO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Grijs |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1783*12 |
| Topsnelheid | 164 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 16 seconden |
| Ledig gewicht |
1025 kg
|
| Massa rijklaar |
1590 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1590 kg
|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 560 kg |
| Kleur | Grijs |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 24-11-2027 |
| Achterbank neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple carplay / Android auto |
| ASR |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch geregelde airco |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Kleur zwart |
| LED dagrijverlichting |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.