11-01-2023
Diesel
Automaat
45.302 km
1.968 cc
4 l/100km
11-01-2023
Diesel
Automaat
45.302 km
1.968 cc
4 l/100km
| Kenteken | JND-07-S Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF |
| Tellerstand |
45.302 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 GTD Voll Navi/pano/IQ/Camera |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
CD
|
| RDW variant |
ACDTUAX0
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7GC004D4BISOR2M
|
| RDW handelsnaam |
GOLF
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2014*19 |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 429,00 x 179,00 x 146,00 cm |
| Ledig gewicht |
1366 kg
|
| Massa rijklaar |
1950 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1950 kg
|
| Laadvermogen | 584 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 154 à € 161 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 22-04-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| 5-deurs combi |
| 6-versnellingsbak |
| 12v aansluiting |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) |
| Airbag(s) side |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio installatie |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Binnenverlichting |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Camera voor |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| DAB-ontvanger |
| Dakbekleding |
| Dakspoiler |
| Differentieel blokkering |
| Dimlichten automatisch |
| Dynamo |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| Extra getint glas |
| Extra verlichting |
| Frontaandrijving |
| Gelaagde voorruit |
| Gordels achter |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| Interface |
| Interieur filter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Luidspreker |
| Luxe interieur afwerking |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Noodoproepsysteem |
| Park Distance Control |
| Regensensor |
| Remzadels |
| Rijprofielselectie |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schijfremmen achter |
| Schijfremmen voor |
| Service-systeem |
| Speciale kleur |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Telefoonintegratie premium |
| Ventilatie/Verwarmingssysteem |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vloermatten |
| Voetgangerherkenningssysteem |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Waarschuwingssysteem |
| Zonnekleppen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.