22-12-2022
Elektrisch
Automaat
26.286 km
Onbekend
Onbekend
22-12-2022
Elektrisch
Automaat
26.286 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | JLV-59-L Switch kenteken |
| Merk | FAW |
| Model | E-HS9 |
| Tellerstand |
26.286 km, op 18-11-2025
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | President 99 kWh 6P Luchtvering-Pano-Trekhaak- |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
E115-WVTA
|
| RDW variant |
E115
|
| RDW uitvoering |
E115E03
|
| RDW handelsnaam |
E-HS9
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2018/858*00350*00 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 405 kW |
| Vermogen elektromotor | 405 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 120 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 114 kWh |
| Actieradius (geschat) | 487 km |
| Actieradius zomer | 382 km |
| Actieradius winter | 330 km |
| Actieradius zonder range extender | 515 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 10,91 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 49,69 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 140 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,68 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 391,22 km/h |
| Verbruik geschat | 27,18 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 21,60 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 26,75 kWh/100km |
| Verbruik winter | 32,05 kWh/100km |
| Catalogusprijs |
€ 101.895
|
| Bruto BPM |
€ 1
|
| Import auto | Ja uit Noorwegen |
| Bouwjaar | 2022 |
| Datum eerste toelating |
22-12-2022
|
| APK geldig tot |
22-12-2026
|
| Registratie datum goedkeuring |
14-11-2025
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Afmetingen | 521,00 x 201,00 x 1.713,00 cm |
| Ledig gewicht |
2605 kg
|
| Massa rijklaar |
3180 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3180 kg
|
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 128 à € 140 per maand |
| APK vervaldatum | 22-12-2026 |
| Achterstoel(en) met massagefunctie |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Anti overhel assistent |
| Apple/Android Carplay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| keyless entry/start |
| Kleur wit |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Luchtvering |
| Massage functie voorstoelen |
| Matrix LED koplampen |
| Middenarmsteun voor |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Sfeerverlichting |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stoel ventilatie achter |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Two-tone metaalkleur |
| uitstap waarschuwing |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen met massagefunctie en geventileerd |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtepomp |
| Warmtewerend glas |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.