12-06-2015
Elektrisch en benzine
Automaat
124.910 km
1.395 cc
2 l/100km
12-06-2015
Elektrisch en benzine
Automaat
124.910 km
1.395 cc
2 l/100km
| Kenteken | JL-710-T Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF |
| Tellerstand |
124.910 km, op 25-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Indium Grey (LR7H) (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 TSI GTE |PANO|ACC|PDC|LEER|CLIMA|CAMERA|STOELVERWARMING |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AU
|
| RDW variant |
GAC4CUKBX0
|
| RDW uitvoering |
FD6FD6DD001P7MMON1ML
|
| RDW handelsnaam |
GOLF
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0623*13 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 150 kW |
| Vermogen elektromotor | 75 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 8,70 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 50 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 3,75 uur |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 11,40 kWh/100km |
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 427,00 x 180,00 x 146,00 cm |
| Ledig gewicht |
1499 kg
|
| Massa rijklaar |
2020 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2020 kg
|
| Laadvermogen | 521 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 05-03-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Alarm klasse 3 |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Automatisch Sper Differentieel |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronisch sperdifferentieel |
| Executive Plus-pakket |
| Extra getint glas |
| Hard disk |
| Hoofdsteunen actief |
| Houten versnellingspook |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| Winter-pakket |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.