28-02-2018
Benzine
Automaat
97.651 km
1.591 cc
8 l/100km
28-02-2018
Benzine
Automaat
97.651 km
1.591 cc
8 l/100km
| Kenteken | JKN-50-B Switch kenteken |
| Merk | KIA |
| Model | SPORTAGE |
| Tellerstand |
97.651 km, op 01-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.6 T-GDI 4WD DynamicLine Aut Navi Clima Camera |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
QLE
|
| RDW variant |
F5P44
|
| RDW uitvoering |
D71ZZ1
|
| RDW handelsnaam |
SPORTAGE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*3144*03 |
| Catalogusprijs |
€ 42.495
|
| Bruto BPM |
€ 5.625
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2018 |
| Datum eerste toelating |
28-02-2018
|
| APK geldig tot |
31-10-2026
|
| Registratie datum goedkeuring |
23-10-2025
|
| Omschrijving defect | Het ABS/ESC -systeem van het voertuig kan mogelijk uitvallen. |
| Materiële gevolgen | Het voertuig kan mogelijk anders dan verwacht reageren op de bediening van het rempedaal. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak bij de Kia dealer te maken om het relais van de regeleenheid te laten vernieuwen en, indien nodig, de besturingssoftware te laten updaten |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0346 753 805 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1509 kg
|
| Massa rijklaar |
2190 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2190 kg
|
| Laadvermogen | 681 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| APK vervaldatum | 31-10-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Aanhanger-assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Onderhoudsboekje |
| Parkeersensor achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming voor |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurverwarming |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.