30-11-2007
Diesel
Handgeschakeld
232.066 km
1.870 cc
6 l/100km
30-11-2007
Diesel
Handgeschakeld
232.066 km
1.870 cc
6 l/100km
| Kenteken | JKH-60-X Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | GRAND SENIC 1.9 |
| Tellerstand |
232.066 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 1.9 dCi Tech Line 7p.|Cruise|Export|APK |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW handelsnaam |
GRAND SENIC 1.9
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 449,00 x 181,00 x 164,00 cm |
| Ledig gewicht |
1580 kg
|
| Massa rijklaar |
2195 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2195 kg
|
| Laadvermogen | 615 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Wegenbelasting | € 183 à € 192 per maand |
| APK vervaldatum | 26-12-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afst. bed. voor centr. deurvergr. |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| APK |
| Armsteun |
| Audio-navigatie full map |
| Bi-Xenon koplampen |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| bumpers en spiegels in car.kleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling en elektrische ramen. |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| handgeschakeld |
| hoofdsteunen voor en achter |
| Keyless Entry |
| Koplampreiniging |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| Lederen versnellingspook |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensor achter |
| Regensensor |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Toerenteller |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.