06-04-2011
Benzine
Handgeschakeld
101.747 km
2.521 cc
10 l/100km
06-04-2011
Benzine
Handgeschakeld
101.747 km
2.521 cc
10 l/100km
| Kenteken | JHJ-37-V Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | KUGA |
| Tellerstand |
101.747 km, op 11-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Panther Black (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.5 200pk Titanium |1e eigenaar| 19 inch LMV|PDC|Cruise|Clima| |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
DM2
|
| RDW variant |
HYDC2R
|
| RDW uitvoering |
5TRFP8
|
| RDW handelsnaam |
KUGA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2001/116*0109*28 |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Ledig gewicht |
1508 kg
|
| Massa rijklaar |
2130 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2130 kg
|
| Laadvermogen | 622 kg |
| Trekgewicht geremd | 2100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 81 à € 90 per maand |
| APK vervaldatum | 04-05-2027 |
| 1e eigenaar |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Verwarmde voorruit |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.