01-04-2006
Benzine
Automaat
214.246 km
5.654 cc
13 l/100km
01-04-2006
Benzine
Automaat
214.246 km
5.654 cc
13 l/100km
| Kenteken | JGF-66-P Switch kenteken |
| Merk | DODGE |
| Model | MAGNUM |
| Tellerstand |
214.246 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | R/T LEER CAMERA OPEN DAK ECC CRUISE STOELVERWARMING. |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW handelsnaam |
MAGNUM
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Beige |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | a. kofferruimte r. bodemplaat |
| Omschrijving defect | Bij het activeren van de voorste passagiersairbags kan ten gevolge van een te hoge druk van het opblaassysteem de behuizing van de het opblaassysteem barsten. |
| Materiële gevolgen | Indien de behuizing van het opblaasmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden raken en verwonden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het opblaassysteem van de bestuurdersairbag vervangen. Voor erkende Dodge en Chrysler dealers zie: AGT Europe Automotive Import SA: www.agtauto.com/find-a-dealer/ of: Auto Export Corporation: www.aeceurope.com/haendler of: Klintberg & Way AB: www.kwauto.com/dealer |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 34280000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De behuizing van het opblaassysteem van de passagiersairbag kan barsten als gevolg van interne overdruk wanneer de airbag in normale omstandigheden wordt opgeblazen. |
| Materiële gevolgen | Indien de behuizing van het opblaasmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden raken en verwonden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de passagiersairbag vervangen. Voor erkende Chrysler en Dodge dealers zie: Klintberg & Way AB: www.kwauto.com/dealer |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 34280000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Afmetingen | 502,00 x 188,00 x 150,00 cm |
| Ledig gewicht |
1930 kg
|
| Massa rijklaar |
2405 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2405 kg
|
| Laadvermogen | 475 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Kleur | Beige |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 01-08-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch panoramadak |
| Elektrisch verstelbare stoelen |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen 22'' |
| Middenarmsteun voor |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.