16-09-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
19.330 km
1.998 cc
Onbekend
16-09-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
19.330 km
1.998 cc
Onbekend
| Kenteken | JFJ-63-B Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X3 30E XDRIVE |
| Tellerstand |
19.330 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Arctic race blue metallic (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 30e xDrive |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
G3XN
|
| RDW variant |
65GP
|
| RDW uitvoering |
EAB50000
|
| RDW handelsnaam |
X3 30E XDRIVE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00409*05 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 220 kW |
| Vermogen elektromotor | 135 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 22,70 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 90 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 23,10 kWh/100km |
| Tellerstand |
19.330 km, op 28-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 16-09-2029 |
| 19 inch lichtmetalen M wielen Y-spaak (styling 1035 M) in Bicolor Midnight Grau |
| Adaptieve LED koplampen |
| Afdaal assistent |
| Akoestische voetgangersbescherming |
| Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) |
| Aluminium delen exterieur |
| Ambiance verlichting |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Arctic Race Blau |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderszijde |
| Automatische 3-zone airconditioning |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekleding M Alcantara/Veganza combinatie. Schwarz | Schwarz |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| BMW 'Iconic Glow' exterieurpakket |
| BMW Iconic Sounds Electric |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Comfort Access met BMW Digital Key Plus |
| Connected Package Professional |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB-tuner |
| DAB-Tuner, digitale radio ontvangst |
| Dakrails |
| Doorlaadopening in de achterbank |
| Driving assistant |
| Driving Assistant Professional |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch op afstand volledig te openen achterklep |
| Elektrisch verstelbare lendensteun |
| Elektrisch verstelbare stoelen, bestuurdersstoel met geheugen voor 2 posities |
| Elektrisch verstelbare voorstoelen |
| Elektrisch verwarmde voorstoelen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas in achterportierruiten, achterste zijruiten en achterruit |
| Harman Kardon Surround Sound System |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen actief |
| Innovation Pack |
| Interieurcamera |
| Interieurvoorverwarming |
| Keyless start |
| LED koplampen en LED achterlichten |
| Live Cockpit Plus |
| M Aerodynamicapakket |
| M Hemelbekleding in Anthrazit |
| M Interieurlijsten Aluminium geborsteld |
| M koplampen Shadow Line |
| M Sport interieur |
| M sportonderstel |
| M Sportpakket |
| M Sport Pro |
| M Sportstuurwiel met leder bekleed |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Park Distance Control (PDC) voor en achter |
| Parking Assistant |
| Parking Assistant Plus |
| Parking Assistant Professional |
| passagiersairbag |
| Personal eSIM |
| Premium Pack |
| Raamomlijsting M hoogglans Shadow Line |
| Regen- en lichtsensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Safety Pack |
| Scheidingsnet tussen bagageruimte en achterbank |
| Servotronic |
| Sportstoelen voor |
| Start/stop systeem |
| Steptronic transmissie met schakelpaddles aan het stuurwiel |
| Stuurwielverwarming |
| Variable Sport Steering |
| Vermoeidheids herkenning |
| Wireless Charging opbergvak |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.