16-09-2011
Benzine
Handgeschakeld
123.195 km
1.197 cc
5 l/100km
16-09-2011
Benzine
Handgeschakeld
123.195 km
1.197 cc
5 l/100km
| Kenteken | JDZ-21-X Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | POLO |
| Tellerstand |
123.195 km, op 25-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.2 TSI Highline Pano | Stoelverw 2011 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
6R
|
| RDW variant |
ABCBZB
|
| RDW uitvoering |
FM6FM62U009LLNVR07MG
|
| RDW handelsnaam |
POLO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0510*10 |
| Tellerstand |
123.195 km, op 25-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 397,00 x 168,00 x 149,00 cm |
| Ledig gewicht |
988 kg
|
| Massa rijklaar |
1570 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1570 kg
|
| Laadvermogen | 582 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 540 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 05-09-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 15""" |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatiesysteem |
| Autotelefoonvoorbereiding |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Executive Plus-pakket |
| Extra getint glas |
| Koplampreiniging |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sportstoelen |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Winter-pakket |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.