13-10-2020
Benzine
Handgeschakeld
71.919 km
1.199 cc
4 l/100km
13-10-2020
Benzine
Handgeschakeld
71.919 km
1.199 cc
4 l/100km
| Kenteken | J-980-SF Switch kenteken |
| Merk | Peugeot |
| Model | 208 |
| Tellerstand |
71.919 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Rouge Elixir (rood) |
| Uitvoering | 1.2 PureTech Allure |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
U
|
| RDW variant |
P
|
| RDW uitvoering |
HNKK-J1B300
|
| RDW handelsnaam |
208
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0639*09 |
| Afmetingen | 406,00 x 175,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1065 kg
|
| Massa rijklaar |
1165 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1595 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 13-10-2026 |
| ABS |
| Airbag, zijdelings voor 2x |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning, automatisch |
| Android Auto |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| ASR Anti doorslip regeling |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrole |
| Bekerhouder voor |
| Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar |
| Bluetooth carkit |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling, afstandbediend |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dealeronderhouden |
| Deelb. achterbank (ongelijke delen) |
| Dimlichten automatisch |
| EBD |
| El. verstelbare spiegels, verwarmd |
| Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| ESP |
| Extra getint glas achter |
| Gordijn/hoofd airbags achter |
| Gordijn/hoofd airbags voor |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Keyless start |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LANE ASSIST |
| LED-koplampen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen Stuur |
| Lichtmetalen velgen 16 inch |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun |
| Middenarmsteun voor |
| Multifunctioneel stuur |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Park control achter |
| Radio |
| Radio DAB |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rokersvrije auto |
| Snelheidsbegrenzer |
| Start en Stop systeem |
| Startonderbreking |
| Stuurbekrachtiging |
| Traction Control |
| USB aansluiting |
| Verkeersbordenherkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbaar stuur |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtewerend getint glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.