23-11-2010
Benzine
Automaat
166.680 km
1.197 cc
5 l/100km
23-11-2010
Benzine
Automaat
166.680 km
1.197 cc
5 l/100km
| Kenteken | HXK-98-D Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | POLO |
| Tellerstand |
166.680 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 TSI Comfortline Automaat / Apple CarPlay & Android Auto / Airco / 15" Velgen + 4S Banden / Elektrisch pakket / |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
6R
|
| RDW variant |
ABCBZB
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7AM017LLNVR07MG
|
| RDW handelsnaam |
POLO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0510*06 |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 397,00 x 168,00 x 149,00 cm |
| Ledig gewicht |
1026 kg
|
| Massa rijklaar |
1600 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1600 kg
|
| Laadvermogen | 574 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 560 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 15-07-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 15""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Getint warmtewerend glas |
| Metallic lak |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.