05-02-2015
Benzine
Handgeschakeld
105.628 km
1.591 cc
6 l/100km
05-02-2015
Benzine
Handgeschakeld
105.628 km
1.591 cc
6 l/100km
| Kenteken | HVT-65-L Switch kenteken |
| Merk | Kia |
| Model | Sportage |
| Tellerstand |
105.628 km, op 30-07-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 GDI DynamicPlus (Vol-Opties!) 1e eigenaar |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
SLS
|
| RDW variant |
F5P31
|
| RDW uitvoering |
M64AZ1
|
| RDW handelsnaam |
SPORTAGE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*0136*13 |
| Omschrijving defect | De zekering van de hydraulische controle unit van de reminrichting werkt niet goed. |
| Materiële gevolgen | Bij kortsluiting kan er in het electrische circuit thermische overbelasting optreden. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak met de merkdealer te maken. De zekering wordt dan vervangen door een verbeterd exemplaar. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0346 753 805 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 178 km/h |
| Ledig gewicht |
1346 kg
|
| Massa rijklaar |
1830 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1830 kg
|
| Laadvermogen | 484 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 723 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 71 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 01-09-2026 |
| (Inruil / Financial lease / Financiering mogelijk!) |
| 1e eigenaar |
| 2 sleutels of meer |
| 6-versnellingen |
| 100% Dealer-onderhouden |
| Achterbank verwarming |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| APK bij aflevering |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| AUX-aansluiting voor mp3 speler |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Buitenspieg.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climate Control |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| Distributieketting (onderhoudsvriendelijk) |
| Documentatie aanwezig |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Glas getint met warmtewerende functie |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Inspectie garantie |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| KM-stand certificaat aanwezig |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboek aanwezig |
| Onderhoudshistorie aanwezig |
| Parkeersensoren (PDC) |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Rokersvrij |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur multifunctioneel |
| Tel / WhatsApp 0412-638507 |
| Trekhaak |
| USB-aansluiting |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.