01-04-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
35.119 km
1.580 cc
Onbekend
01-04-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
35.119 km
1.580 cc
Onbekend
| Kenteken | HVL-69-J Switch kenteken |
| Merk | Kia |
| Model | Niro |
| Tellerstand |
35.119 km, op 31-05-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Black (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 GDi PHEV DynamicLine / PHEV / Hybride volledig elektrisch rijden 55 km , Navigatie / Camera / Appel Carplay / Android auto , Stoel en stuur verwarming , Parkeerhulp achter , Trekhaak . |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
DE
|
| RDW variant |
C5P21
|
| RDW uitvoering |
D61AY1
|
| RDW handelsnaam |
NIRO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1139*12 |
| Omschrijving defect | De printplaat (PCB) in de Hydraulic Clutch Actuator (HCA) kan vervuild raken met vloeistof. |
| Materiële gevolgen | Een met vloeistof vervuilde printplaat kan leiden tot een elektrische kortsluiting, wat mogelijk kan resulteren in een brand in het motorcompartiment. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal het onderdeel inspecteren en zo nodig vervangen. Daarnaast wordt door de Kia-dealer een andere zekering geplaatst. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0888 542 542 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Ledig gewicht |
1494 kg
|
| Massa rijklaar |
2000 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2000 kg
|
| Laadvermogen | 506 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 81 à € 90 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 18-07-2027 |
| Aanrijding waarschuwing |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Afdekhoes |
| Airbags |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoon functie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Carbonafwerking interieur |
| centrale airbag voor |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur kunstleder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| USB ingang |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.