31-05-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
11.532 km
1.199 cc
6 l/100km
31-05-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
11.532 km
1.199 cc
6 l/100km
| Kenteken | HSX-81-V Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 3008 |
| Tellerstand |
11.532 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 Hybrid 145 GT + LED|Keyless|360 Camera|Digital Cockpit|DAB|Navi|Apple|Android|Adaptive cruise|Sfeerverlichting |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
M
|
| RDW variant |
R
|
| RDW uitvoering |
HPYE-C15M00
|
| RDW handelsnaam |
3008
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0534*27 |
| Vermogen totaal | 100 kW |
| Catalogusprijs |
€ 46.809
|
| Bruto BPM |
€ 3.277
|
| Import auto | Ja uit Duitsland |
| Bouwjaar | 2024 |
| Datum eerste toelating |
31-05-2024
|
| APK geldig tot |
31-05-2028
|
| Registratie datum goedkeuring |
06-06-2025
|
| Omschrijving defect | De brandstofleiding naar de hogedrukpomp kan gaan lekken. |
| Materiële gevolgen | Kans op brand in de motorruimte |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de brandstofleiding vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De hogedrukleiding tussen de hogedrukpomp en de brandstofverdeelleiding kan mogelijk brandstof lekken. |
| Materiële gevolgen | Brandstoflekkage kan leiden tot verhoogd brandstofverbruik en in het ernstigste geval tot brand van het voertuig. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de moeraansluitingen van de betreffende leiding controleren en indien nodig herstellen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 445,00 x 184,00 x 162,00 cm |
| Ledig gewicht |
1453 kg
|
| Massa rijklaar |
2050 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2050 kg
|
| Laadvermogen | 597 kg |
| Trekgewicht geremd | 1250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| APK vervaldatum | 31-05-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Alcantara interieurdelen |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple Car Play |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie + Stuurbediening |
| Audio Streaming |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centr. deurvergr + afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Dual zone Climatronic |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Pianolak afwerking dashboard |
| Privacy glas vanaf B-stijl |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijdynamiek instelbaar |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelbediening aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting |
| Skiluik |
| Sportstoelen voor |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Titanium dashboard afwerking |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.