10-10-2022
Benzine
Automaat
92.541 km
1.984 cc
7 l/100km
10-10-2022
Benzine
Automaat
92.541 km
1.984 cc
7 l/100km
| Kenteken | HHZ-93-T Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | POLO |
| Tellerstand |
92.541 km, op 25-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 TSI GTI Keyless Pano IQ Beats Camera |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AW
|
| RDW variant |
ABDNND
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7GC003S0VR24BI1
|
| RDW handelsnaam |
POLO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1783*30 |
| Omschrijving defect | Het veiligheidsgordel waarschuwingssysteem wordt mogelijk niet geactiveerd door een software fout. |
| Materiële gevolgen | De inzittenden van de auto worden noch akoestisch noch visueel voor niet-vastgegespte veiligheidsgordels gewaarschuwd. In het geval van een ongeval kan dit voor een verhoogd gevarenrisico zorgen. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, Deze zal de software van het instrumentenpaneel aanpassen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 088 - 0330109 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 242 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 407,00 x 175,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
1261 kg
|
| Massa rijklaar |
1800 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1800 kg
|
| Laadvermogen | 539 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 10-10-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17""" |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Airbag(s) hoofd |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Assistance pakket |
| Audio installatie |
| Audio installatie high-end |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| CarPlay |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort-pakket |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Design-pakket |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch inklapbare spiegels |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Extra getint glas |
| File-assistent |
| Geldige APK (minimaal 6 mnd) |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Inductieladen |
| Interieur accenten |
| Keyless Entry |
| Keyless go |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen sportstuur |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Matrix |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| Mistlampen adaptief |
| Multimedia-pakket |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia pakket plus |
| Navigatie |
| Navigatie-systeem |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Verkeerslichtherkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.