17-04-2025
Elektrisch
Automaat
9.101 km
Onbekend
Onbekend
17-04-2025
Elektrisch
Automaat
9.101 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | HHK-82-B Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | INSTER |
| Tellerstand |
9.101 km, op 24-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Unbleached Ivory (wit) |
| Uitvoering | E-MOTION 42 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
AX1
|
| RDW variant |
F4E12
|
| RDW uitvoering |
E11AZ1
|
| RDW handelsnaam |
INSTER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2018/858*00225*00 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 71 kW |
| Vermogen elektromotor | 71,10 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 42 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 39,90 kWh |
| Actieradius (geschat) | 262 km |
| Actieradius zomer | 243 km |
| Actieradius winter | 209 km |
| Actieradius zonder range extender | 327 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 3,82 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 90,15 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 100 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,34 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 509,81 km/h |
| Verbruik geschat | 17,65 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 14,30 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 17,36 kWh/100km |
| Verbruik winter | 20,81 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De boutknoppen onder de bijrijdersstoel zijn mogelijk niet afgedekt. |
| Materiële gevolgen | De scherpe randen van de boutknoppen kunnen verwondingen veroorzaken bij inzittenden en geven een verhoogd risico op letsel bij een ongeval. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze installeert afdekdoppen om de scherpe randen van de boutkoppen af te dekken. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0252 240340 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 383,00 x 161,00 x 158,00 cm |
| Ledig gewicht |
1280 kg
|
| Massa rijklaar |
1730 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1730 kg
|
| Laadvermogen | 450 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 47 à € 51 per maand |
| Bijtelling | 17 % |
| APK vervaldatum | 17-04-2029 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED dagrijverlichting |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm klein |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Side-skirts |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Unbleached Ivory |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.