21-02-2020
Elektrisch
Automaat
44.107 km
Onbekend
Onbekend
21-02-2020
Elektrisch
Automaat
44.107 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | H-872-JV Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | UP! |
| Tellerstand |
44.107 km, op 17-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | zwart, stoelverwarming, automaat |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AA
|
| RDW variant |
ABEBMA
|
| RDW uitvoering |
FA1FA1CZ0020GAVR0N1E
|
| RDW handelsnaam |
UP!
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1167*27 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 61 kW |
| Vermogen elektromotor | 61 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 32,30 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 30,68 kWh |
| Actieradius (geschat) | 211 km |
| Actieradius zomer | 193 km |
| Actieradius winter | 166 km |
| Actieradius zonder range extender | 260 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,20 kW |
| Laadtijd thuisladen | 4,49 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 61,01 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 8,97 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 1,47 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 40 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,64 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 211,67 km/h |
| Verbruik geschat | 16,84 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 12,90 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 16,58 kWh/100km |
| Verbruik winter | 19,86 kWh/100km |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Afmetingen | 360,00 x 165,00 x 147,00 cm |
| Ledig gewicht |
1135 kg
|
| Massa rijklaar |
1530 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1530 kg
|
| Laadvermogen | 395 kg |
| Wegenbelasting | € 34 à € 37 per maand |
| APK vervaldatum | 21-02-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geluidsimulator |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| LED dagrijverlichting |
| Lichtmetalen velgen 15" |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Smartphone integratie |
| Sportonderstel |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.