11-07-2012
Benzine
Automaat
173.183 km
1.197 cc
5 l/100km
11-07-2012
Benzine
Automaat
173.183 km
1.197 cc
5 l/100km
| Kenteken | H-569-PG Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | POLO |
| Tellerstand |
173.183 km, op 25-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.2 TSI R Line DSG Cruise Climatronic Bluetooth |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
6R
|
| RDW handelsnaam |
POLO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
124 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 397,00 x 168,00 x 149,00 cm |
| Ledig gewicht |
1026 kg
|
| Massa rijklaar |
1600 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1600 kg
|
| Laadvermogen | 574 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 560 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 16-10-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 15""" |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afleverbeurt |
| Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatiesysteem |
| Audio installatie |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autotelefoonvoorbereiding |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakspoiler |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Executive-pakket |
| Executive Plus-pakket |
| Extra getint glas |
| Houten versnellingspook |
| Kleur wit |
| LED dagrijverlichting |
| Leder-pakket |
| Lederen/alcantara bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Licht en zicht-pakket |
| Metaalkleur parelmoer |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| R-Line Exterieur |
| R-line pakket |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| R Line Exterieur |
| R Line interieur |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Side-skirts |
| Side skirts |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.