29-01-2020
Diesel
Handgeschakeld
86.496 km
1.598 cc
4 l/100km
29-01-2020
Diesel
Handgeschakeld
86.496 km
1.598 cc
4 l/100km
| Kenteken | H-563-DZ Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | POLO |
| Tellerstand |
86.496 km, op 03-04-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.6 TDI Comfortline?€13999,-?verbruik 1op 27 ☝️☝️86496 km nap ☝️☝️ |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AW
|
| RDW variant |
ABDGTD
|
| RDW uitvoering |
FM5FM5A4063N2VR24BF1
|
| RDW handelsnaam |
POLO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1783*16 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
97 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
4.3 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
3.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Afmetingen | 405,00 x 175,00 x 143,00 cm |
| Ledig gewicht |
1170 kg
|
| Massa rijklaar |
1720 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1720 kg
|
| Laadvermogen | 550 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Wegenbelasting | € 125 à € 130 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer. Het totaal aantal inspecties (waarbij gebreken zijn geconstateerd) voor dit type is 2 inspecties.
| Code | Omschrijving | Aantal |
|---|---|---|
| 205 | Band onvoldoende profiel | 2 |
| 311 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij | 1 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Distributie | Geen aanbevolen periode |
| Onderhoudsinterval | 30.000 km / 24 maanden |
| Interieurfilter | 60.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 90.000 km / 72 maanden |
| Motorolie | 30.000 km / 24 maanden |
| Oliefilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Remvloeistof | eerste wissel na 36 maanden; daarna om de 24 maanden |
| V-riem | Geen aanbevolen periode |
| Bougie | 60.000 km / 48 maanden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise control adaptief |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de VOLKSWAGEN op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.