21-02-2020
Benzine
Handgeschakeld
134.965 km
999 cc
4 l/100km
21-02-2020
Benzine
Handgeschakeld
134.965 km
999 cc
4 l/100km
| Kenteken | H-190-JS Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | CLIO |
| Tellerstand |
134.965 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | | APPLE CARPLAY |CRUISE CONTROL | LED |LANEASSIST (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.0 TCe Zen | VAN 2e EIGENAAR | APPLE CARPLAY | |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
RJA
|
| RDW variant |
BE2
|
| RDW uitvoering |
MT5TA08A5000
|
| RDW handelsnaam |
CLIO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0676*02 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
99 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 405,00 x 180,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1065 kg
|
| Massa rijklaar |
1603 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1603 kg
|
| Laadvermogen | 538 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 18-12-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| 2 sleutels |
| 3 Zitplaatsen Achter |
| 5 deurs |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airconditioning |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| Audio affabriek |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX-in |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Benzine |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth handsfree |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dashboardkastje |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Financial Lease mogelijk - informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden |
| Hill hold-functie |
| Hoedenplank |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| Incl. boekjes |
| Incl. Onderhoudshistorie |
| Inclusief recente APK |
| Inruil mogelijk |
| Kinderslot |
| Km stand is Logisch!! NAP |
| LANE ASSIST |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie full map |
| Nederlandse auto |
| Niet-rokers auto |
| Onderhoudsboekje |
| Pack Easy Link |
| Radio |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Van 2e eigenaar |
| Verkeersbord detectie |
| Verkeert in zeer nette staat |
| VOORZIEN VAN EEN DISTRIBUTIEKETTING |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.