26-03-2020
Benzine
Handgeschakeld
63.997 km
1.199 cc
4 l/100km
26-03-2020
Benzine
Handgeschakeld
63.997 km
1.199 cc
4 l/100km
| Kenteken | H-160-PF Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 208 |
| Tellerstand |
63.997 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (8 versnellingen) |
| Kleur | Geel |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 PureTech GT-Line 100PK, Carplay, Camera, Digitale cockpit, Dealer onderhouden, NAP |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
U
|
| RDW variant |
P
|
| RDW uitvoering |
HNKK-J1B100
|
| RDW handelsnaam |
208
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0639*08 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
97 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 406,00 x 175,00 x 143,00 cm |
| Ledig gewicht |
1065 kg
|
| Massa rijklaar |
1595 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1595 kg
|
| Laadvermogen | 530 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-03-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 12 Volt aansluiting |
| 100% onderhouden |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekerhouder |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Dealeronderhouden |
| Derde remlicht |
| Deurgrepen in kleur |
| Digitale cockpit (Virtual Cockpit) |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische parkeerrem |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| ISOFIX bevestiging voor kinderstoeltjes |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| NAP (Nationale Auto Pas) |
| Pack Drive Assist |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Reservewiel |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sfeerverlichting |
| Speciale kleur |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Toerenteller |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| USB |
| USB-C |
| USB-C voor en achter |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Zwarte hemel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.