22-02-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
113.254 km
1.580 cc
4 l/100km
22-02-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
113.254 km
1.580 cc
4 l/100km
| Kenteken | H-011-JX Switch kenteken |
| Merk | KIA |
| Model | NIRO |
| Tellerstand |
113.254 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.6 GDi Hybrid DynamicLine |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
DE
|
| RDW variant |
C5P11
|
| RDW uitvoering |
D61CY1
|
| RDW handelsnaam |
NIRO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1139*08 |
| Vermogen totaal | 104 kW |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Tellerstand |
113.254 km, op 23-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De printplaat (PCB) in de Hydraulic Clutch Actuator (HCA) kan vervuild raken met vloeistof. |
| Materiële gevolgen | Een met vloeistof vervuilde printplaat kan leiden tot een elektrische kortsluiting, wat mogelijk kan resulteren in een brand in het motorcompartiment. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal het onderdeel inspecteren en zo nodig vervangen. Daarnaast wordt door de Kia-dealer een andere zekering geplaatst. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0888 542 542 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
86 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
3 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 436,00 x 181,00 x 155,00 cm |
| Ledig gewicht |
1390 kg
|
| Massa rijklaar |
1930 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1930 kg
|
| Laadvermogen | 540 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 17-05-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| ABS |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Afst. bed. voor centr. deurvergr. |
| Airbag(s) gordijn |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| airbags hoofd |
| Airbags zij |
| Airco (automatisch) |
| Airco automatisch |
| Airco met automatische regeling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti doorSlip Regeling |
| APK |
| APK bij aflevering |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurders-informatie-systeem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bestuurdersstoel verwarmd |
| Bi-Xenon koplampen |
| bi-xenon koplampen (+koplampreiniging) |
| Binnen/buitensp. aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling en elektrische ramen. |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| EBD |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| elek. ramen voor + achter |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Hill hold-functie |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen actief |
| Hoofdsteunen voor |
| hoofdsteunen voor en achter |
| Houtafwerking interieur |
| incl boekjes |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Kleur zwart |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| lendesteun |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Panoramadak |
| parkdistance control achter |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon koplampen |
| xenon koplampen (+koplampreiniging) |
| Xenon verlichting |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.