03-09-2020
Benzine
Handgeschakeld
52.159 km
1.199 cc
Onbekend
03-09-2020
Benzine
Handgeschakeld
52.159 km
1.199 cc
Onbekend
| Kenteken | GVG-13-N Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 208 |
| Tellerstand |
52.159 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | FARO YELLOW PAINT (KLT) (geel) |
| Uitvoering | 1.2 PureTech Like |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
U
|
| RDW variant |
P
|
| RDW uitvoering |
HMHD-J1K100
|
| RDW handelsnaam |
208
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0639*07 |
| Omschrijving defect | De uitlaatgasemissie uitstoot is mogelijk hoger dan de emissienorm. Het koolwaterstofniveau (HC) overschrijdt de wettelijke limieten. |
| Materiële gevolgen | Belasten van het milieu |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de brandstofleiding en de actieve koolstoffilterklep vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 13 seconden |
| Ledig gewicht |
955 kg
|
| Massa rijklaar |
1510 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 44 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1510 kg
|
| Laadvermogen | 555 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 18-07-2027 |
| 1e eigenaar |
| 2 sleutels |
| 5 deurs |
| 5 zitplaatsen |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airco |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| CarPlay |
| Centrale deur vergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort stoelen |
| Cruise Control |
| DAB ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geldige APK |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Metaallak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Stuurbekrachtiging |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Weinig KM |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.