16-07-2015
Benzine
Automaat
128.945 km
1.798 cc
6 l/100km
16-07-2015
Benzine
Automaat
128.945 km
1.798 cc
6 l/100km
| Kenteken | GP-622-J Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | POLO |
| Tellerstand |
128.945 km, op 25-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.8 TSI GTI /PANO/STOELVER/CARPLAY/CAM/BOMVOL |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
6R
|
| RDW variant |
ABDAJB
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW006S0VR27MM6
|
| RDW handelsnaam |
POLO
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0510*25 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
129 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 236 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 397,00 x 168,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
1180 kg
|
| Massa rijklaar |
1710 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1710 kg
|
| Laadvermogen | 530 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 19-05-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 2-deurs |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Achteruitrij camera |
| Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling |
| Airbag(s) |
| Airbag(s) side |
| Airbag passagier |
| Anti-diefstal alarm |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurders-informatie-systeem |
| Binnenverlichting |
| Binnenverlichting in de laad-/passagiersruimte |
| Boorduitrusting |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Bumper(s) |
| Centrale deurvergrendeling |
| Connected services |
| Dakspoiler |
| Differentieel blokkering |
| Dimlichten automatisch |
| Easy Entry System |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Extra getint glas |
| Extra verlichting |
| Frontaandrijving |
| Getint glas |
| Getint warmtewerend glas |
| Gordels achter |
| Grille |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Interieur filter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Knipperlicht in Buitenspiegel geïntegreerd |
| Koelbox |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Laadruimtevloer |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Luidspreker |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Panoramadak |
| Park Distance Control |
| Remzadels |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Semi-Automatische transmissie |
| Speciale kleur |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vloermatten |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Waarschuwingssysteem |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.