21-02-2019
Benzine
Handgeschakeld
64.301 km
998 cc
6 l/100km
21-02-2019
Benzine
Handgeschakeld
64.301 km
998 cc
6 l/100km
| Kenteken | GFL-55-G Switch kenteken |
| Merk | KIA |
| Model | RIO |
| Tellerstand |
64.301 km, op 06-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.0 TGDI GT-Line |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
YB
|
| RDW variant |
BAP21
|
| RDW uitvoering |
M61AZ1
|
| RDW handelsnaam |
RIO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*3777*03 |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Afmetingen | 407,00 x 173,00 x 1.450,00 cm |
| Ledig gewicht |
1065 kg
|
| Massa rijklaar |
1610 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1610 kg
|
| Laadvermogen | 545 kg |
| Trekgewicht geremd | 1110 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 28-02-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Carbonafwerking interieur |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lederen/stof bekleding |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Sportstuur leder |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.