27-09-2019
Elektrisch
Automaat
72.533 km
Onbekend
Onbekend
27-09-2019
Elektrisch
Automaat
72.533 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | G-774-HL Switch kenteken |
| Merk | BMW I |
| Model | I3 |
| Tellerstand |
72.533 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Imperialblau met accent frozen grey metallic (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Executive Edition 120Ah |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
BMWI-1
|
| RDW variant |
8P21
|
| RDW uitvoering |
0AW40000
|
| RDW handelsnaam |
I3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1213*10 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 125 kW |
| Vermogen elektromotor | 125 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 42,20 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 40,09 kWh |
| Actieradius (geschat) | 295 km |
| Actieradius zomer | 189 km |
| Actieradius winter | 163 km |
| Actieradius zonder range extender | 255 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 3,84 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 69,97 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 11,72 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 1,92 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 50 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,67 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 198,69 km/h |
| Verbruik geschat | 15,76 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 13,60 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 15,51 kWh/100km |
| Verbruik winter | 18,58 kWh/100km |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 401,00 x 178,00 x 160,00 cm |
| Ledig gewicht |
1245 kg
|
| Massa rijklaar |
1710 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1710 kg
|
| Laadvermogen | 465 kg |
| Wegenbelasting | € 40 à € 44 per maand |
| Bijtelling | 18 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 27-09-2027 |
| 1-zone aut.airconditioning |
| 20 inch lichtmetalen i light wielen Dubbelspaak (styling 430) |
| AC-snelladen |
| Achteruitrijcamera |
| Alarmsignaal (Intern) |
| Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) |
| Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderzijde |
| Automatische vergrendeling tijdens rijden (Intern) |
| Banden reparatieset |
| Bandenspanningsweergavesysteem |
| Bekerhouders |
| Beschermfolie t.b.v. transport |
| BMW i Interieurdesign Lodge |
| BMW Verlengde Garantie - 3 jaar |
| Boordliteratuur Nederlands |
| Comfort pack advanced |
| ConnectedDrive Services inclusief BMW Online |
| Connected eDrive Services |
| Connectivity pakket |
| Cruise Control |
| DAB-tuner |
| DC-snelladen |
| Deactivering passagiersairbag |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verwarmde voorstoelen |
| Emergency call |
| Executive Edition |
| Gevarendriehoek en verbanddoos |
| Imperialblau met accent Frozen Grey metallic |
| Interieurlijsten edelhoutenuitvoering Eukalyptus |
| Kilometertacho |
| Koudemiddel |
| Middenarmsteun voor |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Navigatiesysteem Professional |
| Nederlandse taalversie |
| Opbergpakket |
| Park Assistant |
| Park Distance Control voor/achter (PDC) |
| Parkeerpakket |
| Real Time Traffic Information |
| Regen- en lichtsensor |
| Sterkere stroomvoorziening |
| Teleservices |
| Velours matten |
| Warmtepomp |
| Wol/natuurleder Solaric Braun |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.