14-03-2014
Diesel
Handgeschakeld
177.869 km
1.598 cc
4 l/100km
14-03-2014
Diesel
Handgeschakeld
177.869 km
1.598 cc
4 l/100km
| Kenteken | G-556-HK Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | MEGANE SCENIC |
| Tellerstand |
177.869 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.6 dCi Bose 7p. (Trekhaak, Parkeersensoren, Panoramadak, Goed Onderhouden, Achteruitrijcamera) |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
JZ
|
| RDW variant |
JZNA
|
| RDW uitvoering |
JZNAB6
|
| RDW handelsnaam |
MEGANE SCENIC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0379*32 |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
114 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 457,00 x 185,00 x 165,00 cm |
| Ledig gewicht |
1500 kg
|
| Massa rijklaar |
2249 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2249 kg
|
| Laadvermogen | 749 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 169 à € 177 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 07-11-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 7 persoons |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Audio-navigatiesysteem |
| Audio installatie |
| audio navigatie full map |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Boordcomputer (verbruik e.d.) |
| Bose entertainment |
| BOSE Speakers |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakraam |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Extra getint glas |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen |
| Middenarmsteun |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie (Voorbereid) |
| navigatiesysteem full map |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Panoramadak |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Schuif/kanteldak |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifuntioneel |
| Trekhaak |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.