17-01-2015
Benzine
Handgeschakeld
166.481 km
1.598 cc
5 l/100km
17-01-2015
Benzine
Handgeschakeld
166.481 km
1.598 cc
5 l/100km
| Kenteken | 9-ZGH-39 Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 308 |
| Tellerstand |
166.481 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Rood |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 156PK Allure Led Verlichting|Navi|Camera!! |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
L
|
| RDW variant |
4
|
| RDW uitvoering |
5FVG-R1E000
|
| RDW handelsnaam |
308
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0405*04 |
| Plaats chassisnummer | r. v. motorruimte |
| Omschrijving defect | De bevestigingsbouten van de wieldraagarmen zijn met een te hoog aanhaalmoment vastgezet. Hierdoor is de sterkte afgenomen en kunnen de bouten breken. |
| Materiële gevolgen | Indien de bouten breken kan er speling ontstaan in de wieldraagarmen. In het ernstigste geval kunnen de draagarmen losraken. Als gevolg hiervan kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bouten vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 34280000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
125 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 425,00 x 180,00 x 146,00 cm |
| Ledig gewicht |
1175 kg
|
| Massa rijklaar |
1860 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1860 kg
|
| Laadvermogen | 685 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 04-06-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Antiblokkeersysteem (ABS) |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| AUX/USB ingang |
| Bagage afdekhoes |
| Bandenspanning controlesysteem |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekleding half leder/half stof |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediening |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrail |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare ramen achter |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| Extra getint glas |
| Halogeen mistlampen |
| Handsfree |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED verlichting |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtsensor |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| ruitenwisser achter |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Startknop |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Xenon verlichting |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.