15-10-2009
Diesel
Handgeschakeld
289.093 km
1.560 cc
Onbekend
15-10-2009
Diesel
Handgeschakeld
289.093 km
1.560 cc
Onbekend
| Kenteken | 9-VFH-58 Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | PARTNER 120 L1 1.6HDIF 66KW - 2PL |
| Tellerstand |
289.093 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 120 1.6 HDI L1 XT, NL AUTO, NAP LOGISCH, AIRCO, PARKEERSENSOREN, ELEKTRISCHE RAMEN, TREKHAAK |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW handelsnaam |
PARTNER 120 L1 1.6HDIF 66KW -
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| Tellerstand |
289.093 km, op 22-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Ledig gewicht |
1411 kg
|
| Massa rijklaar |
1995 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1995 kg
|
| Laadvermogen | 584 kg |
| Trekgewicht geremd | 1070 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 705 kg |
| Wegenbelasting | € 44 à € 44 per maand |
| APK vervaldatum | 26-05-2026 |
| Airco |
| Airco (wordt niet koud) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apk is verlopen |
| bestuurdersairbag |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Startonderbreker |
| Trekhaak |
| Tussenschot volledig |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.