13-09-2012
Benzine
Handgeschakeld
73.251 km
1.600 cc
6 l/100km
13-09-2012
Benzine
Handgeschakeld
73.251 km
1.600 cc
6 l/100km
| Kenteken | 94-XXX-7 Switch kenteken |
| Merk | KIA |
| Model | CEE D |
| Tellerstand |
73.251 km, op 08-08-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Blauw Metallic (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 135PK GDI|RIJKLAAR|1E EIG|CAMERA!! |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
JD
|
| RDW variant |
C5P41
|
| RDW uitvoering |
M62AZ1
|
| RDW handelsnaam |
CEE D
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Grijs |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0496*02 |
| Plaats chassisnummer | r. dwarsbalk by voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
131 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Ledig gewicht |
1216 kg
|
| Massa rijklaar |
1820 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1820 kg
|
| Laadvermogen | 604 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Kleur | Grijs |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 56 à € 61 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 13-09-2026 |
| 3 volwaardige zitplekken op achterbank |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| AUX AANSLUITING |
| AUX en USB aansluiting |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Brake Assist System |
| Buitenspieg.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Climate Control |
| Cruise Control |
| Dagrijverlichting Led |
| Dimlichten automatisch |
| EERSTE EIGENAAR!!! |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| garantie |
| GEEN IMPORT |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17” |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Nieuwe apk |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Reservewiel |
| Rookvrij |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| UNIEK!! |
| USB aansluiting |
| Verlichting automatisch |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.