18-02-2010
Benzine
Handgeschakeld
249.312 km
1.198 cc
5 l/100km
18-02-2010
Benzine
Handgeschakeld
249.312 km
1.198 cc
5 l/100km
| Kenteken | 93-KPG-5 Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF |
| Tellerstand |
249.312 km, op 21-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.2 TSI Highline, BJ 2010, Verlaagd, Sport |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
1K
|
| RDW variant |
ACCBZBX0
|
| RDW uitvoering |
FM6FM6AJ008E7MGN1
|
| RDW handelsnaam |
GOLF
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0242*33 |
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm |
| Tellerstand |
249.312 km, op 21-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
121 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Ledig gewicht |
1134 kg
|
| Massa rijklaar |
1750 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1750 kg
|
| Laadvermogen | 616 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 20 % |
| APK vervaldatum | 19-11-2026 |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| knie airbag(s) |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Microvezel bekleding |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| mistlampen voor adaptief |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Sportstoelen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.