11-06-2004
Lpg g3 en benzine
Automaat
203.961 km
3.189 cc
Onbekend
11-06-2004
Lpg g3 en benzine
Automaat
203.961 km
3.189 cc
Onbekend
| Kenteken | 90-BN-XB Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TOUAREG VAN 4MOTION 162 KW AUT. |
| Tellerstand |
203.961 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 3.2 V6 |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW handelsnaam |
TOUAREG VAN 4MOTION 162 KW AUT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Plaats chassisnummer | r. in kofferruimte |
| Aantal cilinders |
6
|
| Motorinhoud |
3.189 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
162 kW (220 pk)
|
| Type gasinstallatie |
G3 gasinstallatie
|
| Ledig gewicht |
2315 kg
|
| Massa rijklaar |
2945 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2945 kg
|
| Laadvermogen | 630 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 71 à € 71 per maand |
| APK vervaldatum | 21-10-2026 |
| Achterruit apart te openen |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoon voorbereiding |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint warmtewerend glas |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Tussenschot laag |
| Verhoogd dak |
| verhoogd dak in carr.kleur |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| Zijruit rechts in laadruimte |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.