01-09-2014
Diesel
Automaat
260.179 km
1.598 cc
4 l/100km
01-09-2014
Diesel
Automaat
260.179 km
1.598 cc
4 l/100km
| Kenteken | 8-XFK-00 Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF |
| Tellerstand |
260.179 km, op 25-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat (5 traps) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.6TDI Trendline|DSG|PDC|Cruise|NAP|Trekhaak |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AU
|
| RDW variant |
GAC4CRKBX0
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW002N7MMON1VL
|
| RDW handelsnaam |
GOLF
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0623*11 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
102 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 456,00 x 180,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
1239 kg
|
| Massa rijklaar |
1840 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1840 kg
|
| Laadvermogen | 601 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 125 à € 130 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 23-06-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afst. bed. voor centr. deurvergr. |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| APK |
| Automatisch Sper Differentieel |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth Aansluiting |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| bumpers en spiegels in car.kleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling en elektrische ramen. |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakspoiler |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch sperdifferentieel |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| hoofdsteunen voor en achter |
| Houten versnellingspook |
| Lederen stuurwiel |
| Mistlampen adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Toerenteller |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.