26-04-2012
Lpg g3 en benzine
Automaat
250.284 km
5.654 cc
Onbekend
26-04-2012
Lpg g3 en benzine
Automaat
250.284 km
5.654 cc
Onbekend
| Kenteken | 7-VVL-51 Switch kenteken |
| Merk | DODGE |
| Model | RAM 1500 |
| Tellerstand |
250.284 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 5.7 V8 Crew Cab 5'7 |
| Carrosserievorm | Pick-Up |
| RDW handelsnaam |
RAM 1500
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Plaats chassisnummer | r. balk a. vooras |
| Omschrijving defect | De bevestigingsmoer van de pignonas in het achterdifferentieel kan mogelijk loslopen. |
| Materiële gevolgen | De achterwielen worden niet meer aangedreven en/of de achteras kan blokkeren. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de pignonasmoer inspecteren. Indien de moer is losgelopen en/of de achteras vastgelopen is zal het differentieel gereviseerd worden. Indien de moer niet is losgelopen zal deze voorzien worden van een borg.Voor erkende merkdealers zie: Klintberg & Way AB : www.kwauto.com/dealer/ |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 34280000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Aantal cilinders |
8
|
| Motorinhoud |
5.654 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
291 kW (395 pk)
|
| Type gasinstallatie |
G3 gasinstallatie
|
| Ledig gewicht |
2610 kg
|
| Massa rijklaar |
3085 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3085 kg
|
| Laadvermogen | 475 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 3 |
| Aantal handzenders | 3 |
| Wegenbelasting | € 80 à € 80 per maand |
| APK vervaldatum | 14-05-2027 |
| aanhanger assistent |
| Achterbank neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Dagrijdverlichting LED |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Navigatiesysteem |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmbaar |
| Trekhaak |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.